Prima CUP odstartuje v Hradci Králové 15. dubna 

Město Hradec Králové se stane již po několikáté místem, kde 15. dubna odstartují stovky účastníků z celé České republiky cyklistickou sezonu závodem Decathlon Hradec Králové.

První šlápnutí do pedálů zahájí kategorie dětí do 10 let, které za přízně rodičů absolvují trasu v těsné blízkosti Všesportovního stadionu. Ostatní si mohou vybrat ze tří tras startující přímo z centra historického náměstí. Nadšení amatérští sportovci i profesionálové mohou absolvovat trasu o délkách 19, 50 a 70 kilometrů. 

Propletené tratě v rovinatých městských lesích nabízí skvělou cyklistiku pro první jarní kilometry. Nejjednodušší trasa na 19 kilometrů vede po širokých lesních cestách v blízkosti města, kterou zvládne každý cyklista včetně rodin s dětmi. 

Na náročnějších trasách o délkách 50 a 70 kilometrů nebudou chybět zábavné traily, krátké a rychlé sjezdy, dřevěné lávky, klopénky, kořeny a další zajímavé bikerské vychytávky. Trasu si užije jak nadšený amatér, tak zkušený biker.

Jednotlivé trasy nemusíte absolvovat v rychlém závodním tempu, ale můžete si prostě užít pohodlnou jízdou s rodinou nebo partou přátel. 

Neváhej a odstartuj společně s námi a dalšími stovkami bikerů cyklistickou sezónu. Přijeď si užít ideální začátek sezóny do Hradce Králové.

Podrobné informace o závodě Decathlon Hradec Králové.

Generálním partnerem seriálu je Skupina ČEZ, která vám přináší sport nabitý pořádnou dávnou energie.

Skupina ČEZ se bude na vybraných akcích jedenáctidílného seriálu Prima CUP účastnit také s přívěsem Nadace ČEZ a jejich mobilní aplikací EPP – Pomáhej pohybem. Aplikace funguje jako klasický sport tracker, kromě toho ale generuje body. Ty pak věnujete vybraným charitativní projektům a Nadace ČEZ je finančně podpoří. Pomáhat pohybem můžete na kole, ale i chůzí nebo během.