Jsi biker? Tak nesmíš chybět na závodě Škoda Auto Dolní Morava

Seriál Prima CUP míří na Dolní Moravu, kde si pro účastníky připravil své letošní čtvrté klání pod Králickým Sněžníkem. 

Na výběr jsou tři trasy, kdy ta nejnáročnější z loňského mistrovství České republiky nabídne světové parametry maratonského závodu. Závod si užijí jak amatéři, tak děti.

Nejnáročnější trasa měří 89 kilometrů s převýšením 3.000 výškových metrů. Závodníci hned v úvodu začnou stoupat na Stezku v Oblacích a zpět k prostoru startu, odkud zavítají na protější kopec Klepáč a rovnou do Polska. Trasa je provede kolem Králického Sněžníku přes vrchol Wysoczka a po hřebenovce okolo Tetřeví hory zpět k visutému mostu Sky Bridge 721, odkud se vrátí po trailech do cíle. 

Střední trasa B se oproti loňské trase výrazně zkrátila a nabídne 45 kilometrů s 1.450 výškovými metrů. Nejkratší trasa C, takzvaná Prima jízda, určená pro rodiny s dětmi a širokou veřejnost měří 17 kilometrů. 

Den na Dolní Moravě si užijí i děti do deseti let, pro něž se budou konat v prostoru areálu U Slona dětské závody.

Chybět nebude ani tombola s hlavní cenou dárkovým poukazem na ubytování na 1 noc pro dvě osoby se snídaní ve čtyřhvězdičkovém Hotelu Dvorana v Karlových Varech. Další cenou je kávovar Segafredo Espresso 1 včetně kapslí, ochranný vak mBag značky Montone a cyklocomputer s chytrými hodinkami iGet.

Dolní Morava však není jen o cyklistice. Atraktivní resort nabízí kromě Stezky v oblacích i Fun park, Mamutíkův vodní park, bobovou dráhu, lanový park a světovou raritu Sky Bridge. Připravte se na jedinečný moment, kdy se ocitnete 95 metrů nad horským údolím a přejdete celou 721 metrovou lávku. Takzvaný Sky Bridge 721 je nejdelším visutým mostem pro pěší na světě!

Vyrazte 3. června na Dolní Moravu a nebudete litovat. 

Přihlásit se můžete výhodně online na stránce závodu na iprimacup.cz.