Informace před závodem v Hradci Králové

PŘEČTĚTE SI DŮLEŽITÉ INFORMACE PŘED ZÁVODEM Decathlon Hradec Králové

 

Pozor! Nově je zázemí závodu v areálu Kempu Stříbrného rybníka, kde proběhnou také registrace a dětské závody. V kempu bude zajištěn kompletní servis jako je parkování, mytí kol, občerstvení a WC.

Start tras A, B a C se tradičně uskuteční na Malém náměstí v Hradci Králové, jako v předešlých letech.

Parkování:

K parkování vozidel doporučujeme využít parkoviště u Stříbrného rybníkaNenechávejte svá kola a cennosti bez dozoru, za případnou ztrátu neručíme!

Parkování týmového obytného vozu je možné v areálu po telefonické domluvě na čísle +420 605 013 598.

Pro využití dalších služeb jako vjezd soukromého obytného auta včetně připojení nebo ubytování kontaktujte Kemp Stříbrného rybníka.

Startovní listiny:

Vaše přidělené číslo pro závod vyhledejte ve startovní listině, které nahlaste při výdeji čísel. Zrychlíte tímto výdej čísel. Čísla ve startovní listině budou přidělena v pátek.

Výdej startovních čísel a nové přihlášky:

Výdej startovních čísel proběhne v areálu v pátek 14. dubna od 18:00 do 19:00 hodin a v sobotu 15. dubna dle rozpisu níže. Během tohoto času je možné vytvořit novou registraci.

  • TRASA A od 07:00 do 9:00, start 9:30
  • TRASA B od 07:00 do 10:00, start 11:00
  • TRASA C od 07:00 do 11:00, start 12:00
  • DĚTSKÉ ZÁVODY od 07:00 do 9:15, start 9:45

Žádáme vás o včasný příchod. Účastníci, kteří jsou elektronicky přihlášení, ale nemají zaplaceno, mají registraci neplatnou a tudíž musí na místě vyplnit papírovou přihlášku (dostupná v místě registrace). Platba je možná pouze v hotovosti nebo přes QR kód.

Informační mapka:

Dětské závody:

Dětské závody startují v 9:45 hodin a začínají v posloupnosti kategorií od nejmladších. Dětské závody probíhají v okolí Kempu Stříbrného rybníka. Rozpis pro jednotlivé kategorie včetně okruhů naleznete u registrace. Po závodě dětí se uskuteční dětská tombola, kde losujeme ze všech dětských startovních čísel.

Podrobnosti o dětském okruhu naleznete na stránce závodu.

Starty závodů tras A, B, C:

Odstartuje se z Malého náměstí v Hradci Králové. Na start se můžete dopravit třemi způsoby. Doporučujeme vám níže označenou, která vede z převážné části po cyklostezce. 

Ze startu bude zajištěn odvoz nepotřebného oblečení, které si zde můžete odložit. Pro rychlé odbavení doporučujeme využít sportovní vaky se šňůrkou, do kterých vložíte vaše svršky. Výdej oblečení bude poté probíhat v místě registrace. 

Na závodech trasy A a trasy C respektujte prostor pro jezdce z první vlny. Jedná o kategorii ELITE. U trasy C mají přednostní právo pro start v první vlně žačky, žáci a hosté VIP.

Zdravotní asistence:

V areálu je zajištěný zdravotní servis. V případě potřeby první pomoci na trase závodu doporučujeme stáhnout aplikaci Záchranka, díky které IZS rychle a přesně lokalizuje vaší polohu a vyhodnotí vážnost situace.

Tombola:

Lístek do tomboly naleznete na voucheru ve startovním balíčku. Box na lístky naleznete na pódiu. Tombola se uskuteční po vyhlášení trasy B (15:00). Hlavní cenou je kávovar Segafredo Espresso 1 včetně kapslí, ochranný vak mBag značky Montone a cyklocomputer s chytrými hodinkami iGet. 

Značení trasy:

Trasy budou značeny modro-bílými šipkami, nepřehledná místa budou zabezpečená pásmem nebo vyznačená na vozovce bílým značením.

Závod probíhá také na pozemních komunikacích. Respektujte proto pokyny pořadatele a příslušníků Policie ČR. Upozorňujeme, že finální mapa se může lišit dle zpřístupnění cest v den závodu. Dodržujte vždy značení.

Odstoupení ze závodu:

V případě, že nedorazíte do cíle, jste povinni ohlásit odstoupení ze závodu časomíře. Učinit tak můžete osobně ve stanu Onlinesystem nebo sms na čísle +420 605 013 598.

Další informace:

Další potřebné informace naleznete na stránce závodu.

V areálu bude bude možnost zakoupit si občerstvení včetně pití.

V neposlední řadě vás žádáme, abyste se chovali šetrně a ohleduplně k přírodě. V opačném případě můžete být ze závodu vyloučeni. Děkujeme za respektování a dodržování pravidel závodu.