Nova jízda přináší exkluzivní ceny

Zazávodit si na Nova Cupu na trase Nova jízda se vyplatí! Proč?

 

Výherci Nova jízdy v kategorii juniorek, juniorů, žen a mužů získají hodnotné ceny.

Výherce kategorie juniorek a juniorů ocení Kamerov.cz, který věnuje sportovní kameru Niceboy® VEGA

Tyto sportovní kamery výborně využijete pro záběry ze všech možných (nejen) adrenalinových sportů, jako je lyžování, surfování, potápění, paragliding a spousta dalších nebo také pro natáčení Vašeho cestování. 

Výherci kategorie žen a mužů se mohou těšit na odpočinkové pobyty. Vítězka ženské kategorie získá dárkový poukaz do Hotelu Aquapark Špindlerův Mlýn pro dvě osoby na dvě noci s polopenzí a neomezeným vstupem do aquaparku. V Aquaparku Špindlerův Mlýn si užijete relaxaci, spoustu zábavy a sportovního vyžití v srdci překrásné přírody Krkonoš. Aquapark hotel Špindlerův Mlýn s možností ubytování v přilehlých devíti budovách nabízí také restauraci pro Vaše stravování, budovu aquaparku s vodními atrakcemi, wellness centrum a solnou jeskyni. V zimě oceníte ubytování u sjezdovky, pouze 50 m od lanovky a skiareálu Medvědín – Špindlerův Mlýn.

Nejlepší v kategorií mužů vyhraje pobyt pro dvě osoby na dvě noci do Hotelu Alpenhof. Pobyt zahrnuje bohaté snídaně a volný vstup do hotelového bazénu. Hotel Alpenhof nabízí ubytování ve známém alpském středisku Semmering, je dokonalou symbiózou ticha a klidu na jedné straně a široké nabídky různých aktivit na straně druhé. Hotel ocení sportovci, rodiny s dětmi i lidé preferující příležitost vychutnávat pohodlí a zázemí, které hotel nabízí. Předností hotelu je i česky mluvící personál.

Prohlédněte si oceněné na závodě Kronaby Sweden Stolové hory.