Důležité informace před třetím závodem

Přečtěte si důležité informace před třetím závodem

 

K parkování vašich vozů využijte louku u hasičárny, odkud přejděte přes lávku k areálu závodu. Jedná se o vzdálenost 500 m. 

Registrace proběhnou v klubu Chechták (Poznaňská 496, 285 06 Sázava), zde jsou dostupné WC. Před klubem na parkovišti naleznete občerstvení, mytí kol a další potřebný komfort. 

Registrace jsou možné od 15. června od 19:00 do 21:00, poté v den závodu od 16. června od 7:00 do 9:00 (Nova jízda do 9:30). 

Startovní a cílový koridor je před Klubem Chechták.

Na dětské závody je vyhrazen čas od 10:05 – 10:50. V případě vyšší účasti dětí bude naplánovaná přestávka, kdy v 11:00 odstartuje Nova jízda. Poté budou dětské závody pokračovat. Závody dětí odstartují v posloupnosti kategorií od nejstarších

Časy startů jednotlivých závodů:

  • Trasa A, trasa B v 10:00 (společný start)
  • Nova jízda v 11:00

TOP 50 jezdců v průběžném pořadí mají právo využít startu z první vlny. První vlna bude viditelně označena. Vaše průběžné pořadí bude také viditelné na startovním čísle. Prosíme všechny jezdce, aby toto pravidlo respektovali. 

Upozorňujeme vás, pokud jste se přihlásili předem, ale platbu jste neprovedli, abyste na místě vyplnili papírovou přihlášku, na základě níž vám systém vygeneruje startovní číslo. 

Budeme vám rozdávat vlaječky na tvář Společné století. Nalepte si jí a oslavujte s námi.

Pro monitoring vaší jízdy je možné využít GPS lokátor od firmy Oni System, který bude rozdáván při prezentaci. Vaši přátelé nebo rodina budou vědět, kde se aktuálně nacházíte, nebo kdy dorazíte do cíle.

V areálu bude dostupný stánek Nutrend, kde si budete moci před závodem nakoupit sportovní výživu.

Sprchy je možné využít v kempu Pod Vrbou (místo loňského areálu). Sprchy jsou za poplatek po domluvě v bufetu. 

V neposlední řadě vás žádáme, abyste se chovali šetrně a ohleduplně k přírodě. V opačném případě můžete být ze závodu diskvalifikováni. Odpadky z kapes můžete vyprázdnit v bufetu na trase.

Nouzové číslo na pořadatele: +420 605 013 598.

Další podrobnosti o závodě Česko jede Sázava naleznete zde.