Důležité informace před závodem ŠKODA AUTO Sázava!

Věnujte pozornost důležitým informacím před třetím závodem seriálu Prima CUP, který se uskuteční 12. června v Sázavě. 

V prvé řadě vás žádáme o dodržování mimořádných nařízení, jimž bude podřízen průběh závodu. V prostoru areálu se pohybujte pouze v roušce!

Zázemí akce, místo startu a cíle:

Na louce u hasičárny – ulice nábř. Cyrila a Metoděje, Sázava (mapa). 

Parkování je možné na těchto místech:

 1. Parkování vedle areálu – nábř. Cyrila a Metoděje, Sázava (mapa),
 2. Parkoviště u Klubu Chechták – Poznaňská 439, Sázava (mapa), 
 3. Parkoviště u skláren – Sklářská 359, 285 06 Sázava, (mapa
 4. Parkoviště u nádraží – U Garáží (mapa).

Na parkovišti ani v areálu nenechávejte svá kola a cennosti bez dozoru, za případnou ztrátu neručíme!

Parkování týmového obytného vozu v prostoru areálu hlaste předem v kanceláři závodu.

Dezinfekční prostředky:

Před vstupem do areálu využijte dezinfekční stan ALPA.

Výdej startovních čísel:

Výdej startovních čísel bude probíhat v areálu závodu v cihlové budově, nábř. Cyrila a Metoděje, Sázava. Každý účastník musí předložit na vyžádání pořadatele potvrzení TNO (testování / nemoc / očkování). Podrobnosti k mimořádným opatřením naleznete v úvodu stránky závodu.

Pátek – 11. 6. 2021

 •  od 19:00 do 20:30

Sobota  – 12. 6. 2021

 • Dětské závody – v čase od 7:00 do 8:00
 • Trasa A – v čase od 7:00 do 10:30
 • Trasa B – v čase od 7:00 do 9:30
 • Trasa C – v čase od 7:00 do 11:00

Vaše přidělené číslo pro závod vyhledejte ve startovní listině, které nahlaste při výdeji čísel. Zrychlíte tak výdej čísel. Děkujeme!

Startovní listina:

Dětské závody:

Dětské závody startují v 8:30 v posloupnosti kategorií od nejmladších po nejstarší. Řazení na prvním závodě proběhne dle pokynů pořadatele. Vyhlášení dětí proběhne ihned po závodě. Prosíme rodiče o odchod z areálu ihned po vyhlášení.

Starty závodů:

 • 08:30 – dětské závody
 • 10:00 – Trasa B
 • 11:00 – Trasa A 
 • 11:15 – Trasa C / Prima jízda

Informace k trase:

V závodě tras A, B a C (Prima jízda) respektujte prostor pro jezdce z první vlny. Jedná se o prvních 50 jezdců v průběžném pořadí seriálu. U Prima jízdy mají přednostní právo pro start v první vlně žačky a žáci. Závod probíhá také na pozemních komunikacích. Respektujte proto pokyny pořadatele a příslušníků Policie ČR! Upozorňujeme, že finální mapa se může lišit dle zpřístupnění cest v den závodu. Dodržujte vždy značení. Trasy budou značeny modro-bílými šipkami, nepřehledná místa budou zabezpečená pásmem nebo vyznačená na vozovce bílým značením. Dělení tras bude označeno dle barvy vašeho čísla. Po dojetí se nezdržujte zbytečně v prostoru startu a cíle. 

Odstoupení ze závodu:

V případě, že nedorazíte do cíle, jste povinni ohlásit odstoupení ze závodu časomíře. Učinit tak můžete osobně ve stanu Onlinesystem nebo sms na čísle +420 720 969 811.

Tombola:

Tombola se uskuteční po vyhlášení trasy A v 16:00. Hlavní cenou je kávovar Segafredo Espresso 1 a balíčky od ŠKODA AUTO.

Bufety:

 • Trasa A – 22, 40 a 57 km
 • Trasa B – 22 km
 • Trasa C – bez bufetu

WC a sprchy:

V areálu budou dostupné mobilní WC. Sprchy a WC jsou také zajištěny v nedaleké sokolovně (100 m). Sokolovna se nachází přes hlavní silnici (ulice Tyršovo nábřeží 82, Sázava – mapa).

Přejezd brodu:

Příjemné ochlazení očekávejte na všech třech trasách závodu. Přímo před cílem vás čeká nenáročný přejezd řeky Sázavy. Loni byla hladina řeky vysoko. Průjezd brodem si můžete prohlédnout níže ve videu,  Ti, kteří si na brod netroufnou, mohou využít nedalekou lávku a navázat opět na trasu odbočením za mostem doprava. Podrobněji níže v mapce.

Zdravotní asistence a doporučení:

V areálu je zajištěna zdravotní asistence. V případě potřeby první pomoci na trase závodu doporučujeme stáhnout aplikaci Záchranka, díky které IZS rychle a přesně lokalizuje vaší polohu a vyhodnotí vážnost situace.

V neposlední řadě vás žádáme, abyste se chovali šetrně a ohleduplně k přírodě. V opačném případě můžete být ze závodu vyloučeni.

Výsledky:

Výsledky budou dostupné na results.onlinesystem.cz.

Děkujeme za respektování a dodržování pravidel závodu.