Informace před závodem Segafredo Sahara Race

PŘEČTĚTE SI DŮLEŽITÉ INFORMACE PŘED ZÁVODEM Segafredo Sahara Race

 

Věnujte pozornost důležitým informacím před závodem Segafredo Sahara Race, který se uskuteční od pátku 5. srpna do soboty 6. srpna 2022.

Místo závodu:

Mapka areálu písníku:

Parkování:

Parkování vozidel je možné POUZE na vyhrazeném místě pro účastníky závodu (mapa výše)! Na vyhrazeném místě pro parkování ani v areálu nenechávejte svá kola a cennosti bez dozoru, za případnou ztrátu neručíme! Pozor na křížení s trasou závodu. Neparkujte v bezprostřední blízkosti!

Parkování obytného vozu bude možné v prostoru kempu na konkrétním místě. Příjezd je NUTNÉ nahlásit na čísle +420 602 510 708. Parkování je zpoplatněno částkou 200 Kč. Upozorňujeme, že je přísně zakázáno rozdělávání ohně! 

Občerstvení v areálu:

V areálu bude zajištěno stravování formou mobilního občerstvení. Občerstvení bude k dispozici po celou dobu akce. V případě přespání si lze objednat snídani. 

Výdej startovních čísel:

Vaše přidělené číslo pro závod vyhledejte ve startovní listině, které nahlaste při výdeji čísel. Zrychlíte tímto výdej čísel. Děkujeme! Cyklisté v sobotním závodě startují dle časových intervalů po 30 sek. Startovní listina bude vytvořena dle abecedy. Nově příchozí se řadí na start dle přihlášení. Startovní čísla budou přidělena ve čtvrtek odpoledne. 

Pátek:

Sobota:

Dětské závody do 10 let:

Dětské závody startují v 9:00 a začínají v posloupnosti kategorií od nejstarších po nejmladší v pořadí:

  • Starší žáci a žákyně 9-10 let
  • Mladší žáci a žákyně 7-8 let
  • Předškoláci chlapci a dívky 5-6 let
  • Předškolní chlapci a dívky 0-4 let

Řazení proběhne dle průběžného pořadí seriálu. Při registraci na místě není možné využít pozici z průběžného pořadí. Děti lávku neabsolvují. 

Bufety:

Bufet bude pouze v areálu na vyhrazeném místě za cílem.

Odstoupení ze závodu:

V případě, že nedorazíte do cíle, jste povinni ohlásit odstoupení ze závodu časomíře. Učinit tak můžete osobně ve stanu Onlinesystem nebo prostřednictvím SMS na čísle +420 736 237 049.

Tombola:

Tombola se uskuteční po sobotním vyhlášení. Hlavní cenou je kávovar Segafredo Espresso 1 a dva balíčky od WeLoveCycling.cz.

WC a voda:

V písníku jsou zajištěny mobilní WC a pitná voda.  

Dezinfekční prostředky:

Dezinfekční prostředky můžete využít ve stanu ALPA.

Zdravotní asistence a doporučení:

V areálu je zajištěna zdravotní asistence. V případě potřeby první pomoci na trase závodu doporučujeme stáhnout mobilní aplikaci Záchranka, díky níž IZS rychle a přesně lokalizuje vaší polohu a vyhodnotí vážnost situace.

Výsledky:

Výsledky budou dostupné na results.onlinesystem.cz nebo po naskenování QR kódu, který máte na startovním čísle.

Buďte ohleduplní:

V neposlední řadě vás žádáme, abyste se chovali šetrně a ohleduplně k přírodě. Odpadky si ponechejte v kapsách a vyhoďte je do odpadkových košů v areálu závodu. V opačném případě budete ze závodu vyloučeni.

Děkujeme za respektování a dodržování pravidel závodu.