Informace před závodem Decathlon Mikulov

PŘEČTĚTE SI DŮLEŽITÉ INFORMACE PŘED ZÁVODEM DECATHLON Mikulov!

Věnujte pozornost důležitým informacím před závodem v Mikulově, který se uskuteční v sobotu 1. října.

Parkování:

Zázemí závodu se nachází v Amfiteátru pod Turoldem. Upozorňujeme, že okolí Amfiteátru nedisponuje parkovacími místy. Zaparkujte v okolních ulicích, kde jsou vyhrazená místa pro parkování. Nevjíždějte do Amfiteátru! Nenechávejte svá kola a cennosti bez dozoru, za případnou ztrátu neručíme!

Chystáte se do Mikulova jako tým? Zajistěte si pro váš týmový stan místo přímo v areálu. Pro rezervaci prostoru napište sms zprávu na tel. číslo 605 013 598. Parkování obytného vozu na přilehlém parkovišti u areálu je NUTNÉ nahlásit na čísle +420 602 510 708. Poplatek za připojení el. proudu je 200 Kč. 

Výdej startovních čísel – kancelář závodu:

Vaše přidělené číslo pro závod vyhledejte ve startovní listině, které nahlaste při výdeji čísel. Zrychlíte tímto výdej čísel. V uvedené době je možné vytvořit novou přihlášku do závodu. Platba přihlášky je možná pouze v hotovosti.

pátek 30. září:

  • od 18:00 do 19:00 (pro všechny kategorie)

sobota 1. října:

Dětské závody:

Start dětských závodu je v areálu Amfiteátru pod Turoldem. Dětské závody startují v posloupnosti kategorií od nejstarších v pořadí:

  • Starší žáci a žákyně 9-10 let
  • Mladší žáci a žákyně 7-8 let
  • Předškoláci chlapci a dívky 5-6 let
  • Předškolní chlapci a dívky 0-4 let

Vyhlášení dětských závodů se uskuteční ve 14:00. Všechny děti jsou automaticky zařazeny do tomboly, která proběhne po vyhlášení.

Starty závodů:

  • 09:00 –  TRASA A – start na náměstí / vyhlášení 13:00
  • 10:15 – TRASA C – start na náměstí / vyhlášení 13:00
  • 14:00 – DĚTSKÉ ZÁVODY – start v Amfiteátru pod Turoldem / vyhlášení v 15:00

Informace k trase:

V závodě tras A a C respektujte prostor pro jezdce z první vlny. Jedná se o prvních 50 jezdců v průběžném pořadí seriálu. U trasy C mají přednostní právo pro start v první vlně žačky a žáci. Závod probíhá také na pozemních komunikacích. Respektujte proto pokyny pořadatele a příslušníků Policie ČR! Upozorňujeme, že finální mapa se může lišit dle zpřístupnění cest v den závodu. Dodržujte vždy značení. Trasy budou značeny modro-bílými šipkami, nepřehledná místa budou zabezpečená pásmem nebo vyznačená na vozovce bílým značením. Dělení tras bude označeno dle barvy vašeho čísla. Po dojetí se nezdržujte zbytečně v cílové rovince.

Doplňující informace k trase C:

Trasa C absolvuje 1/3 závodu po asfaltu (směr Nové Mlýny, sil. 421) na pozemní komunikaci. Držte se v pravém jízdním pruhu co nejblíže krajnici. Nevjíždějte do protisměru, silnice není uzavřena (!).

Odstoupení ze závodu:

V případě, že nedorazíte do cíle, jste povinni ohlásit odstoupení ze závodu časomíře. Učinit tak můžete osobně ve stanu Onlinesystem nebo formou sms na čísle +420 736 237 049.

Zdravotní asistence a doporučení:

V areálu a na trase závodu je zajištěná zdravotní asistence. V případě potřeby první pomoci na trase závodu doporučujeme stáhnout aplikaci Záchranka, díky které IZS rychle a přesně lokalizuje vaší polohu a vyhodnotí vážnost situace. Kontakt na zdravotníka v areálu +420 775 116 117.

Tombola:

Tombola se uskuteční po vyhlášení tras ve 14:00. Hlavní cenou je poukaz na ubytování na jednu noc se snídaní pro dvě osoby v karlovarském čtyřhvězdičkovém Hotelu Dvorana v apartmánu romantic. Pokoj zahrnuje 2 ložnice double a twin se speciálními vysokými pružinovými matracemi, koupelnou s prostornou vanou, umyvadlem, klozetem, bidetem a kadeřnickým fénem, ložnicí s vlastní vanou a otočnou TV. Hotel Dvorana se chlubí restaurací, která připravuje pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Dále soutěžíme o kávovar Segafredo Espresso 1 s náplní a dva balíčky od WeLoveCycling.cz.

Výsledky:

Výsledky budou dostupné na results.onlinesystem.cz nebo po naskenování QR kódu, který máte na startovním čísle.

Informace k trasám naleznete na stránce závodu.

V neposlední řadě vás žádáme, abyste se chovali šetrně a ohleduplně k přírodě. V opačném případě můžete být ze závodu vyloučeni.

Děkujeme za respektování a dodržování pravidel závodu.