Premiérový závod ŠKODA AUTO Dolní Morava již 1. června

Premiérový závod ŠKODA AUTO Dolní Morava již 1. června

 

V atraktivním prostředí se odehraje třetí díl cyklistického seriálu horských kol NOVA CUP 2019, kterým bude Dolní Morava.

Dolní Morava je malá obec v Pardubickém kraji rozkládající se mezi Orlickými horami a Jeseníky na úpatí Králického Sněžníku. Část obce náleží do Národní přírodní rezervace Králický Sněžník a právě ten bude dominantou závodů.

NOVA CUP 2019 si zde odbude svojí premiéru již 1. června, kdy motto místního lyžařského areálu „Hory zážitků“ bude aktuální i pro závod ŠKODA AUTO Dolním Morava.  

Náruživí bikeři mohou absolvovat trasu o délce 100 km či kratší variantu na 50 km, jež zavítá mimo jiné na polské území. Aktivní rodiče s dětmi se mohou zúčastnit Nova jízdy, která se obdobně jako předešlé trasy přenese přes krásné výhledy na Králický Sněžník.

Vyžití zde bude opravdu pro každého, ať nasedne na kolo a absolvuje jednu ze tří nabízených tras závodu nebo využije několik místně nabízených aktivit napříč věkovými kategoriemi.

Na startu se tradičně potkají i děti, kteří díky značce Chupa Chups startují zdarma.

V rámci startovního balíčku na trase A, B a Nova jízdy, kromě startu na vybrané trase a zpracování výsledků dále obdrží teplé jídlo, pivo a limo z Havlíčkobrodského pivovaru Rebel a italskou kávu Segafredo. Po závodě je k dispozici mytí kola v zóně Kärcher

Dále se můžete těšit na skvělé ceny od partnerů seriálu. Objeví se mezi nimi například elektronika Niceboy či dárkový certifikát na víkendový pobyt do Hotelu Chateau Kotěra. V tombole se bude soutěžit o mobilní nízkotlaký čisticí stroj s bateriovým pohonem Kärcher OC, kávovar Segafredo a cyklonavigaci Mio. Lákavá bude také hlavní cena, kterou je kolo značky Head

Podrobnosti o závodě ŠKODA AUTO Dolní Morava naleznete na stránce závodu.

Seriál NOVA CUP 2019 pokračuje dle kalendáře:

01. 06. – ŠKODA AUTO Dolní Morava
15. 06. – ŠKODA AUTO Sázava
03. 08. – SEGAFREDO Sahara Race
14. 09. – ČP Harrachov
28. 09. – MITAS Gočárovy schody
05. 10. – ZP 211 Mikulov
29. 11. – Závěrečné vyhlášení (Aldis Hradec Králové)