Tady nesmíš chybět! ŠKODA AUTO Dolní Morava již 5. června!

Druhý závod seriálu Prima CUP míří na Dolní Moravu a ani zde nebude chybět záruka PRAVÉHO mountain bikingu. 

Loni se na Dolní Moravě rozdávaly tituly českých šampionů a letos je trasa A dokonce zapsána v kalendáři Mezinárodní cyklistické unie. Nejen tedy čeští jezdci budou moci sbírat cenné body do důležitého mezinárodního rankingu. 

Trasu na 110 kilometrů znají cyklisté již od rok 2019, kdy se závod na Dolní Moravě uskutečnil poprvé. Trať, které vede po masívu Králického Sněžníku a Rychlebských hor, je pro rok 2021 upravená s ohledem na koronavirová opatření, tzn. že je trasa vedena pouze na českém území. Závod nejdelší trasy je rovněž součástí ŠKODA AUTO Český pohár horských v maratonu. 

Skvělou cyklistiku si užijí i jezdci na trase B o délce 55 kilometrů, kteří se vydají až na Kladské sedlo.Trasa C, Prima jízda, o délce 16 kilometrů, se pojede v původní variantě až k Vodopádům Malé Moravy.

V rámci doprovodného programu mohou účastníci využít místní atrakce, jimiž jsou Mamutí horská dráha, Stezka v oblacích, vodní svět, zážitkové a adrenalinové parky či jiné aktivity.  

V sedle se představí také složky Integrovaného záchranného systému, kteří soutěží O pohár IZS za podpory Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR. Zástupci IZS se mohou seriálu účastnit po celý rok zcela zdarma.   

Závod bude podřízen mimořádným opatřením proti COVID 19, sledujte proto pravidelně stránky závodu. Děkujeme za pochopení. 

Informace o závodě ŠKODA AUTO Dolní Morava.