Na Dolní Moravě si to užijete!

Na Dolní Moravě si to užijete!

Na Dolní Moravě vám bude den krátký!

 

Horský resort Dolní Morava, to jsou hory zážitků 365 dní v roce. Najdete tu tolik zábavy, že vám den bude krátký. Nalaďte se…

Míříte s rodinou na třetí díl NOVA CUPU, kterým je ŠKODA AUTO Dolní Morava? Máme pro vás několik zábavných typů, které byste jistě neměli vynechat.

Stezka v oblacích

Vyrazte za nebeskými zážitky do oblak. Naservírujte si dávku adrenalinu na kapce ve výšce 55 metrů nad zemí, zkraťte si cestu síťovým rukávem nebo se ztraťte v útrobách 100 metrů dlouhého tobogánu, který vás dopraví za pár vteřin z nebeských výšin až na zem. Na Stezku v oblacích vás vyveze lanovka nebo se na ni vydejte jednou z několik pěších tras s nádhernými výhledy.

Dětské zážitkové parky

Vyrazte do cvrkotu dětských zážitkových parků, na které dohlíží obří mamut s 24metrovým chobogánem se skluzavkou, který vás přes dvě patra mamutí zábavy vrátí zpátky nohama na zem. Vaši malí průzkumníci poznají vodu všemi smysly, zrodí se z nich tarzani při zdolávání provazových překážek v pralese lesních domečků, a taky se jim možná podaří objevit kamínek ryzího zlata. V Mamutíkově vodním parku, lesním zážitkovém parku a Pískovém světě se dětské fantazii meze nekladou.

Dětský lanáček – právě otevřeno

Zveme do zbrusu nové části dětských zážitkových parků, kde mohou děti prozkoumat bezpečné lanové překážky, tunely, skluzavky, chodníky i dřevěné chýše upevněné na vzrostlých kmenech. Hned vedle lanáčku jsme nově otevřeli také občerstvení a komfortní posezení přímo pod obřím mamutem.

Bobová dráha U Slona

Vychutnejte si parádní jízdu na bobové dráze, která vám zprostředkujte tak velký zážitek, jak velkou rychlost jí dovolíte. Stačí jen nasednout a lehce kormidlovat v ostrých zatáčkách a na svižných rovinkách, které se místy promění v divoký horský kolotoč.

Adrenalin a lanový park

Zhoupněte se na obří houpačce pro dva, vyzkoušejte si volný pád z výšky 13 m nebo se projeďte na lanovce v délce 400 metrů z adrenalinové věže. Navíc si můžete vybrat z 5 tras různé obtížnosti v lanovém parku a máme i lanový okruh pro děti.

Koloběžky

Naskočte na horskou koloběžku a užijte si skvělou adrenalinovou jízdu v kombinaci s nebeskými výhledy na okolní hory. Čeká vás panoramatická jízda v délce 15 km zpět dolů do údolí. V půjčovně u horní stanice lanovky Sněžník najdete koloběžky pro dospělé i děti od 7 let.

To a mnohem víc

Naskočte na sedačkovou lanovku a nechte se vyvézt do nadmořské výšky 1 116 m.n.m., odkud se můžete vydat na horskou túru nebo projížďku na kole. V naší půjčovně Marcelka u dolní stanice lanovky Sněžník si můžete zapůjčit horské kolo, elektrokolo nebo šlapací káry Berg.

Další podrobnosti naleznete na dolnimorava.cz.