Registrujte se včas na Mitas Gočárovy schody 2019

Registrujte se včas na Mitas Gočárovy schody 2019

Registrace na závod MITAS Gočárovy schody jsou spuštěny!

 

Věnujte pozornost změnám na exhibičním závodě MITAS Gočárovy schody. Více atraktivních závodů v kratším časovém intervalu při omezeném počtu jezdců, tak by se dal vystihnout tato zářijová akce.                  

Závod Nova jízdy je v letošním roce vypsán pouze pro hobby kategorie, respektive pro amatéry a cyklistické nadšence, kteří se cyklistikou baví. I přesto je v Nova jízdě start pouze doporučován zkušeným hobbíkům, jenž mají skvěle zvládnutou techniku v jízdě ze schodu. Nova jízda má závod na 6 kol, což odpovídá 25 min závodu. Kategorie mužů a žen jsou společné.

Novinkou je kategorie Expert, která je vypsána pro držitele licence Českého svazu cyklistiky a loni například startoval v kategorii Elite. Závod Expertů jede 7 kol, což odpovídá 30 min závodu. Kategorie umužů a žen jsou společné.

Skvělou podívanou bude opět kategorie Elite, jež bude rozdělena zvlášť na muže a ženy. Do této kategorie není možné učinit online přihlášku. Výběr jezdců činí na pořadatel. Profesionálové bodou závodit na 35 min. Muži tak absolvují 10 kol a ženy 8.

Věnujte také pozornost změně celého časového harmonogramu a omezeného počtu startujících. Upozorňujeme, že se dětské závody uskuteční v dopoledních hodinách. Běžecké závody jsou beze změny. 

Podrobné informace o závodě MITAS Gočárovy schody naleznete zde