Alpa Hradec Králové zakončí cyklistickou sezónu 16. října! 

Buď součástí závěrečného cyklistického závodu seriálu Prima CUP, kterým je třetí říjnový víkend Alpa Hradec Králové. Připraveny jsou tři trasy. 

Závody v Městských lesích v Hradci Králové zakončí v sobotu 16. října cyklistický seriál Prima CUP, kam se stovky cyklistů vydají na trasy o délkách 70, 50 a 19 kilometrů.

Závod, který se odsunul z důvodu koronavirové pandemie, je konečně tu a Východočeská metropole je ideálním místem, kde lze právě díky příznivým rovinatým podmínkám zakončit cyklistickou sezónu.

Dospělí si mohou vybrat ze tří různých tras a ani o start z historického Malého náměstí s dominantou cyklisty architekta Alexandra Pura nepřijdou. 

Pro rodiny s dětmi doporučujeme pohodovou Prima jízdu s délkou 19 kilometrů. Středně náročnou trasu B si užije každý nadšený sportovec. Ta je vedena z části po trailech s celkovou délkou 50 kilometrů. Nejnáročnější trasa A měří bezmála 70 kilometrů a prověří všechny zkušené bikery. Pro děti do 10 let budou připraveny dětské závody v okolí zázemí Všesportovního stadionu.

Přijeď si užít ideální závěr sezóny do Hradce Králové. Každý startující se může těšit na startovní balíček s teplím jídlem, kávou Segafredo, slevový poukaz na nákup výživy Nutrend a masážní krém Alpa, který věnoval hlavní partner seriálu.

Informace o závodě Alpa Hradec Králové.