Skvělý mountain biking na HEAD Stolové hory již 12. května

Skvělý mountain biking na HEAD Stolové hory již 12. května

Závod HEAD Stolové hory již 12. května

 

O květnu se říká, že je stvořen pro lásku, to samé platí i o druhém dílu NOVA CUPU ve Stolových horách, jehož romantický krajinný ráz si nejde nezamilovat.

HEAD Stolové hory odstartuje v neděli 12. května a již počtvrté v řadě se odehraje v malebném městysi Machov na úpatí Stolových hor. Na programu jsou tři zajímavé trasy, které účastníky zavedou až do Polska. Projíždět se bude dvěma parky, jedním z nich je CHKO Broumovsko a druhý je nedaleký polský Národní park Stolové hory.

Nejméně náročná trasa je Nova jízda s délkou 18 kilometrů. Závodníci na této trase si zajedou k našim polským sousedům, kde směrem přes Machovskou Lhotu navštíví nedaleký Karłów. Početně nabitá trasa B na 42 kilometrů se vydá stejným směrem jako Nova jízda, cesta dále vede vyhlášenými Broumovskými a Polickými stěnami. Ty nejodvážnější se tradičně vydají na trasu A s délkou 72 kilometrů, jež směřuje z Machova na Farní stráň k hranici Orlických hor. Po pestrém česko-polském terénu se vrací zpět do Machova, odkud se vydává stejným směrem jako předešlé kratší trasy.

Organizátoři NOVA CUPU nezapomínají ani na děti, pro které stále platí letošní největší výzva a tou je bezplatný start na dětských závodech s podporou Chupa Chups.

Dále se můžete těšit na skvělé ceny od partnerů seriálu. Objeví se mezi nimi například elektronika Niceboy, sportovní doplňky od Kilpi či dárkový certifikát na víkendový pobyt do Hotelu Chateau Kotěra. V tombole se bude soutěžit o mobilní nízkotlaký čisticí stroj s bateriovým pohonem Kärcher OC, kávovar Segafredo a cyklonavigaci Mio. Lákavá bude také hlavní cena, kterou je kolo značky Head.

Přihlaste se ještě dnes a zamilujte si Stolové hory stejně jako další stovky cyklistů!