Důležité změny k závodu Generali Česká pojišťovna Stolové Hory

Věnujte pozornost důležitým změnám a informacím k úvodnímu závodu seriálu Prima CUP, kterým je Generali Česká pojišťovna Stolové hory. Reagujeme tak na změny Ministerstva zdravotnictví, které od 24. května mění mimořádné opatření.

  • Registrace je možná pouze online. Přihlášky na místě nejsou možné. Registrace online je spuštěna do středy 26. května.
  • Trasa závodu je vedena pouze po České republice, kdy nám nebyl z důvodu koronavirových opatření umožněn vstup do Polska. Závod se pojede na okruhu dlouhém 16 kilometrů. Podrobné informace o okruhu naleznete na stránce závodu. V této návaznosti věnujte pozornost změnám startovních časů a vyhlášení.
  • Každý účastník musí předložit potvrzení TNO (testování / nemoc / očkování). Tedy splnit jednu z podmínek:
    • 14 dní od ukončeného očkování
    • 90 dní od ukončeného onemocnění COVID 19
    • negativní POC antigenní test ne starší než 72 hodin nebo PCR test ne starší než 7 dní, u dětí mladších 6 let není testování požadováno. Lze doložit také doklad o testování ze zaměstnání nebo jiné instituce nebo organizace. Potvrzení musí mít náležitosti ohledně výsledku testu, data testování a razítka.

Možnost testování!

Na závodech vám změříme teplotu a otestujeme proti COVID 19.

Sportovní akce se může účastnit pouze osoba s negativním testem, prodělanou nemocí COVID 19 nebo ukončeným očkováním (TNO). Abychom vám mimořádná opatření alespoň trochu zjednodušili, budete mít možnost otestovat se přímo v místě závodu. Mobilní laboratoř vás otestuje antigenními testy před vstupem do areálu v neděli 30. května od 7:00. V případě, že budete chtít testování využít (20 min), doporučujeme dorazit již s předstihem. Testování je hrazené pojišťovnou a bude vám vystaveno potvrzení o absolvování testu. Výdej čísla je možný pouze při osobním převzetí s prokázáním potvrzením TNO. 

Upozorňujeme, že uvedené informace se mohou měnit na základě rozhodnutí Vlády ČR k pořádání sportovních akcí k danému termínu. Děkujeme za pochopení.